AKTUALNOŚCI

Kiermasz rzemieślniczy i wyprzedaż garażowa

7/2020

Chcąc wesprzeć rękodzielnicze firmy, przed centum handlowym Ferio Gaj zorganizowaliśmy Kiermasz rzemieślniczy połączony z wyprzedażą garażową. Dzięki temu również mieszkańcy z okolicy mogli sprzedać niepotrzebne już dla nich przedmioty. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających galerię. Podczas kiermaszu można było kupić wiele ciekawych rzeczy - jak książki, płyty, zabawki, ubrania oraz własnoręcznie robioną biżuterię czy przetwory.

 

Kino letnie na parkingu Ferio Gaju

7/2020

Na parkingu centrum handlowego Ferio Gaj zorganizowaliśmy letnie kino plenerowe. Klienci mogli zdecydować, czy chcą oglądać film na plażowym leżaku, czy we własnym samochodzie. Na dużym ekranie wyświetliliśmy film "Green Book", nagrodzony Oskarem za najlepszy film, oryginalny scenariusz oraz najlepszą rolę drugoplanową.

Strategia dla POLBUS-PKS

6/2020

Dla POLBUS-PKS Sp. z o.o. przygotowaliśmy nową strategię działań na najbliższy rok. Uwzględniliśmy w niej potrzeby klienta i wskazaliśmy najlepsze rozwiązania w zakresie marketingu i komunikacji. Nasza agencja jest także odpowiedzialna za prowadzenie kanałów POLBUS-PKS w mediach społecznościowych oraz PR spółki. Już niebawem pochwalimy się ciekawymi akcjami, które przygotowujemy dla POLBUS-PKS.

W czasie pandemii warto pomagać!

4/2020

W tym trudnym dla wszystkich okresie, cieszymy się, że wspólnie z naszymi klientami mogliśmy wesprzeć lokalne inicjatywy walki z Koronawirusem. W imieniu Galerii Navigator, CH Ferio Gaj oraz CH Ferio Legnica zakupiliśmy prawie 4000 maseczek ochronnych wielorazowych, kilkaset batonów energetycznych oraz kilkadziesiąć butelek z mydłem, które przekazaliśmy szpitalom oraz domom opieki.

Kreatywne treści w czasie pandemii

3/2020

W okresie pandemii Koronawirusa przygotowaliśmy dla naszych Klientów ciekawe i angażujące treści do social mediów. Chcąć umilić odbiorcom czas spędzony w domu, zaprojektowaliśmy m.in. poradniki o porządkowaniu mieszkania czy efektywnej pracy poza biurem. Zadbaiśmy również o aspekt ekologiczny i opracowaliśmy wskazówki, jak dbać o środowisko na co dzień. Pamiętaliśmy również o najmłodszych - na nich czekały angażujące zagadki, kolorowanki czy krzyżówki.  

Nowy salon Plusa w Złotych Tarasach

2/2020

Mieliśmy przyjemność aktywnie uczestniczyć w otwarciu nowego salonu Plusa w warszawskich Złotych Tarasach. Pyszna kawa, słodkości i uśmiech hostess wprawiły wszystkich klientów w dobry nastrój. Nasza agencja zadbała o dekorację salonu oraz hostessy.

Walentynki z Kauflandem

2/2020

Z okazji Święta Zakochanych dla klientów sieci Kaufland przygotowaliśmy pokaz i warsztaty kulinarne z udziałem Beaty Śniechowskiej - zwyciężczyni II edycji MasterCher. Pod okiem mistrzyni kuchni powstały smaczne, zdrowe i różnorodne dania. Dla uczestników warsztatów był to ciekawy sposób na wspólne świętowanie Walentynek.

Otwarcie salonu Plusa w CH Korona

2/2020

Wspólnie z klientami CH Korona we Wrocławiu świętowaliśmy otwarcie nowego salonu Plusa. Przygotowaliśmy prosecco, pyszne przekąski oraz słodkości! Nasze piękne, zielone hostessy oraz eleganccy kelnerzy zapraszali wszystkich gości na poczęstunek.

Mr. ZIGGI - nowy wymiar prania

1/2020

Nasza agencja jest odpowiedzialna za kreatywne prowadzenia mediów społecznościowych nowej marki środków piorących Mr. ZIGGI. Jej twórcą i ambasadorem jest niekwestionowany ekspert prania - Zygmunt Chajzer. Proszki i płyny Mr. ZIGGI są hipoalergiczne i proekologiczne, a ich unikalną cechą jest zwalczanie bakterii, grzybów i roztoczy już przy praniu w 40 stopniach Celsjusza.