AKTUALNOŚCI

Kalendarze z BrandHero

12/2019

Dla klientów i najemców Ferio Gaj oraz Ferio Legnica nasza agencja co roku przygotowuje kalendarze. Zaznaczone są w nich najważniejsze święta oraz terminy handlowych niedziel. Kalendarze wzbogacone zostały oryginalnymi grafikami, na których przedstawiony jest BrandHero centrum handlowego - w Ferio Gaju jest to Feriusz; w Ferio Legnica - Feriola.

Gotuj z sercem

11/2019

Wspólnie z centrum hanadlowym Wroclavia poszukiwaliśmy wśród pracowników mistrzów kuchni, którzy pod okiem MasterChefa Beaty Śniechowskiej przygotowywali pyszne dania. W głosowaniu na facebookowym profilu centrum handlowego internauci wybierali najlepszą potrawę. Drużyna reprezentująca firmę Capgemini, która zebrała najwięcej pozytywnych reakcji pod zdjęciem swojego dania, otrzymała statuetkę oraz przekazała bon 5000 zł od Wroclavii na wybraną organizację charytatywną – Fundację „Wrocławskie Hospicjum dla dzieci”.

Wall of art

10/2019

W wyjątkowy sposób świętowaliśmy rocznicę urodzin Pabla Picassa! Wspólnie z dziećmi i młodzieżą z Wrocławia stworzyliśmy WALL OF ART. Prace młodych artystów można podziwiać w strefie gastronomicznej Wroclavii na poziomie +2. Dziękujemy za współpracę Szkole Artystycznej ROE, Zespołowi Szkół Plastycznych Wrocław Przedszkole nr 50 "Mały Kolejarz". 

IMFOOD

10/2019

IMFOOD to nowoczesny system do efektywnego zarządzania procesami żywienia zaprojektowany tak, aby spełniać potrzeby zarówno pacjentów, jak i dyrekcji szpitali. Filozofia systemu IMFOOD oparta jest na autonomicznej modułowej platformie informatycznej. Rozwiązanie to dedykowane jest do placówek samodzielnie realizujących usługi żywienia, a także dla tych, które korzystają z outsorsingu. IMFOOD jest szybki, bezpieczny i bardziej efektywny niż jakikolwiek inny system żywienia oferowany do tej pory na polskim rynku. System ten to odpowiedź na potrzeby pacjenta – jego bezpieczeństwo i komfort – w trudnym okresie, jakim jest choroba i pobyt w szpitalu.

Ekologiczny Mielec

10/2019

W Galerii Navigator zorganizowaliśmy dwie edycje akcji „Ekologiczny Mielec”, podczas których wspólnie z mieszkańcami Mielca zbieraliśmy makulaturę. Za przekazaną makulaturę klienci galerii mogli otrzymać sadzonkę drzewka oraz nagrody-niespodzianki. Imprezie towarzyszył jarmark ekologiczny. Dochód ze skupu makulatury przeznony został na zasadzenie nowych drzew w Mielcu i okolicach.

Zwierzęta Sawanny

9/2019

Zwierzęta Sawanny to interaktywna wystawa edukacyjna, którą zorganizowaliśmy wspólnie z Wroclavią, ZOO Wrocław i Fundacją Dodo. Zwierzęta były realistycznych rozmiarów - w centrum handlowym podziwiać można było 4-metrową żyrafę czy 3-metrowego słonia. Dodatkowo wydawały one odgłosy i delikatnie się poruszały, dzięki temu można było poczuć się jak na prawdziwej sawannie. Dla najmłodszych czekały również edukacyjne prelekcje o ochronie ginących i zagrożonych gatunków zwierząt.

Naturalnie piękni

9/2019

Fabryka Idei zatroszczyła się o urodę gdańszczanek! Dla mieszkanek Trójmiasta w centrum handlowego Osowa przygotowaliśmy warsztaty kosmetyczne oraz konsultacje ze specjalistami, którzy doradzali, jak zadbać o dobry wygląd.

Targi zajęć pozalekcyjnych

9/2019

W Galerii Navigator zorganizowaliśmy Targi Zajęć Pozalekcyjnych. Rodzice i dzieci w jednym miejscu mogli zapoznać się z bogatą ofertą aktywności pozalekcyjnych oferowanych przez placówki z Mielca. Podczas wydarzenia odbyło się wiele pokazów - m.in. tanecznych, muzycznych czy sportowych.

Dumny Sponsor Polskiej Siatkówki

8/2019

W 2019 firma Polkomtel była sponsorem Polskiej Reprezentacji Siatkarzy. Fabryka Idei zadbała o szereg siatkarskich eventów z tej okazji. Na terenie hali sportowej zorganizowaliśmy strefę marki Plus - „Dumny Sponsor Polskiej Siatkówki”. Kibice mogli na specjalnej maszynie zmierzyć swój zasięg i odebrać certyfikat podpisany przez trenera Reprezentacji Polski. Ponadto w punktach sprzedaży Plusa można było zdobyć autograf siatkarzy i wziąć udział w konkursach. Zorganizowaliśmy także spotkania z siatkarzami w centrach handlowych, podczas których sportowcy rozdawali autografy i robili sobie zdjęcia z kibicami. 

 

Wroclavia Summer Festival

8/2019

Podczas tegorocznych wakacji przygotowaliśmy dla klientów Wroclavii wydarzenia kulturalne i artystyczne. W ramach Wroclavia Summer Festival zaprosiliśmy znanych stand-uperów, zespoły taneczne, teatry oraz muzyków. Dla gości wydarzeń kulturalno-artystycznych serwowaliśmy lemoniadę, która idealnie gasiła pragnienie w upalne dni.