AKTUALNOŚCI

Zaadoptuj przyjaciela

7/2019

Do Galerii Navigator zaprosiliśmy wszystkich wielbicieli zwierząt. Podczas wydarzenia można było wspomóc bezdomne zwierzęta ze schroniska w Mielcu oraz odnaleźć przyjaciela i go zaadoptować. Uczestnicy mogli skorzystać z porad specjalistów – weterynarza oraz behawiorysty - i dowiedzieć się, jak odpowiednio pielęgnować oraz wychowywać psiaki. Zorganizowaliśmy także warsztaty dotyczące świadomej adopcji oraz pokaz szkolenia psów. Podczas wydarzenia zbieraliśmy karmę, która przekazana została do mieleckiego schroniska dla zwierząt.

Moda na ucztę po kaszubsku

3/2019

16 marca w centrum handlowym Osowa w Gdańsku odbyły się warsztaty kulinarne "Moda na ucztę po kaszubsku". Pod okiem Beaty Śniechowskiej uczestnicy mieli okazję przygotować tradycyjne dania regionalnej kuchni oraz sprawdzić swoją wiedzę na jej temat i wygrać książki kucharskie z autografem!

 

Zaadoptuj przyjaciela

2/2019

Nie kupuj, adoptuj! To hasło towarzyszyło nam podczas wydarzenia w centrum handlowym Ferio Legnica. Charytatywna akcja zorganizowana została we współpracy z fundacją SOS dla zwierząt "Psiakot" i pozwoliło na zbiórkę funduszy i karmy dla zwierząt przebywających w schronisku.

Kolacja "Secret of love"

2/2019

W centrum handlowym Wroclavia zorganizowaliśmy tajemniczą kolację. Uczestnicy mogli spróbować specjalnych dań, przygotowanych przez Beatę Śniechowską, obejrzeć pokaz taneczny w rezyserii Marcina Mrozińskiego oraz rozwiązać nietypową zagadkę.

Cud miód - event kulinarny z Beatą Śniechowską

11/2018

Miód wprost z pasieki centrum handlowego stał się bohaterem ostatniego pokazu kulinarnego Beaty Śniechowskiej. MasterChef w swoim menu pokazała nam nietypowe wykorzystanie miodu nie tylko w deserach. Mieliśmy okazję na nowo odkryć smak sernika z daktylami oraz wzmocnić się przed chłodniejszą aurą napojem tymiankowo-miodowym. Gwoździem programu była pieczona gęś z gruszkami, pęczakiem i sosem z żurawiny i miodu – to danie naprawdę zaskoczyło klientów! 

II urodziny Galerii Navigator

11/2018

Mieliśmy przyjemność zorganizować II urodziny Galerii Navigator w tym koncert Eweliny Lisowskiej! Wokalistka zaśpiewała utwory z nowej płyty, a także wykonała swoje największe przeboje! Na gości czekały również takie atrakcje jak: tort urodzinowy, animacje dla najmłodszych oraz konkursy z nagrodami.

Jesienne metamorfozy w Ferio Gaju

11/2018

Laureatki facebookowego konkursu zorganizowanego dla naszego klienta - centrum handlowego Ferio Gaj, przeszły jesienną metamorfozę pod okiem stylistek z Domu Mody MM oraz Fabryki Stylu. Panie nie tylko miło spędziły czas, ale również dowiedziały się, jak dobierać ubrania do swojej sylwetki i osobowości.

Wyprzedaż garażowa

9/2018

Przed centrum handlowym Ferio Gaj zorganizowaliśmy wprzedaż garażową. Na dzieci czekał darmowy popcorn, a na dorosłych wyjątkowe rzeczy w okazyjnych cenach. Na wyprzedaży dostępne były także wyroby rzemieślnicze oraz artykuły spożywcze. Na miejscu można było spotkać również lokalnych artystów prezentujących swoje prace.

 

Unexpected Holiday

6/2018

Wakacje rozpoczęte! We Wroclavii świętowaliśmy przez cały weekend z Kulinarnym Biurem Podróży w czterech strefach: gotowania, podróżowania, sportu oraz relaksu. Na odwiedzających czekało wiele atrakcji - od warsztatów i konkursów kulinarnych po zabiegi kosmetyczne. Uczniowie mogli zgarnąć nagrody za dobre oceny, a pracownicy biurowi mieli okazję obejrzeć kulinarne potyczki Beata Śniechowska i Grzegorz Łapanowski.

Otwarcie punktu firmowego Piekarni Familijnej

2/2018

W lipcu agencja Fabryka Idei była odpowiedzialna za koordynację uroczystego otwarcia nowego punktu firmowego Piekarni Familijnej w Trzebnicy. W dniu otwarcia wyszkolone hostessy częstowały mieszkańców pysznymi wypiekami, rozdawały upominki i udzielały gościom wszelkich informacji na temat zdrowego pieczywa. W najnowszym punkcie Familijnej do nabycia jest świeże, pełnowartościowe pieczywo, ciastka, kanapki, a także wypiekane na miejscu  bułki! W lokalu można również zamówić kawę, lody i desery - do spożycia na miejscu lub na wynos.