AKTUALNOŚCI

Stoisko LOT na IRONMAN Triathlon

1/2018

Mieliśmy przyjemność wziąć udział w jednej z największych imprez triathlonowych w Europie Wschodniej - Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. W ramach wydarzenia zorganizowaliśmy w strenfie regeneracji interaktywne stoisko dla marki LOT - partnera imprezy. Stoisko cieszyło się ogromną popularnością wśród zawodników, którzy przychodzili tu w celach relaksu, odpoczynku i odzyskania sił.

Wyjazd integracyjny dla pracowników Mazdy

6/2017

W czerwcu odbył się jeden z wyjazdów integracyjnych pracowników firmy Mazda. Wśród atrakcji, przygotowanych dla uczestników, były m.in. plenerowe tworzenie muralu oraz zabawa z body paintingiem UV. 

Pyszna kawa od Wroclavii

3/2017

Za nami trzy słoneczne dni spędzone w towarzystwie profesjonalnych baristów, którzy częstowali przechodniów pyszną i aromatyczną kawą w okolicy powstajacego centrum handlowo-usługowo-biurowego Wroclavia. Delektując się kawą wszyscy chętni mogli posłuchać ciekawych informacji na temat Wroclavii. Akcja cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem wśród wrocławian oraz turystów.

Konkurs "Wrocław - kochamy nasze miasto"

2/2017

Projekt "Wrocław-kochamy nasze miasto" zorganizowany został we współpracy z Towarzystwem Miłośników Wrocławia, pod Honorowym Partonatem Prezydenta Wrocławia. Konkurs adresowany był do dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na terenie Wrocławia. Zadaniem uczestników było wykonanie kolażu, wyrażającego idee "Wrocław - kochamy nasze miasto". Pomysłowawcą i sponsorem konkursu było centrum handlowo-biurowe Wroclavia. Za kompleksową organizację i promocję konkurusu odpowiada agencja Fabryka Idei.

Spotkanie na placu budowy

12/2016

W grudniu 2016 roku zorganizowaliśmy spotkanie prasowe dla przedstawicieli kilkunastu redakcji wrocławskich mediów lokalnych oraz mediów branżowych. Podczas spaceru po placu budowy reprezentanci spółki Unibail-Rodamco przedstawili dziennikarzom postępy prac i opowiedzieli o szczegółach swojej nowej inwestycji - centrum handlowo-usługowego z dworcem autobusowym Wroclavia. Po przeprowadzonym spotkaniu ukazały się liczne materiały na temat Wroclavii w prasie, radiu, telewizji oraz na portalach internetowych. 

Ubieramy wrocławskie krasnale

11/2016

Na zlecenie centrum handlowo-biurowego Wroclavia zorganizowaliśmy nietypowy konkurs pt. "Ubieramy wrocławskie krasnale". Uczestnicy konkursu zaprojektowali i wykonali wyjątkowe stroje dla 24 wybranych krasnali - symboli Wrocławia. Zwycięzców konkursu wybrało Jury, w składzie którego znaleźli się m.in. znany polski projektant Maciek Sieradzky oraz aktor Robert Gonera. Ponadto w wyniku głosowania internautów została przyznana nagroda publiczności.

Eksperymentuj w Platanie

11/2016

Mieliśmy przyjemność organizować na zlecenie CH Platan event "Eksperymentuj w Platanie". Wydarzenie poprowadziła znany z radia i telewizji ekipa Laboratorium Pana Korka. Mali goście centrum handlowego mieli okazję dowiedzieć się, jakie są podstawowe prawa fizyki, jak wybucha wulkan, czy lód może być suchy i wiele innych ciekawych rzeczy. 

Targi JATA w Tokio

10/2016

Jesienią 2016 roku mieliśmy okazję udać się w delegację służbową do Japonii, gdzie wzieliśmy udział w międzynarodowych targach turystycznych JATA Tourism EXPO - największej imprezie tego rodzaju w Azji. Na miejscu odpowiadaliśmy za kompleksową organizację i aranżację stoiska promującego Polskie Linie Lotnicze LOT. Polskie stoisko było oblegane przez tłumy Japończyków, którzy z ogromną ciekawością zapoznawali się z nową ofertą firmy LOT.

Bitwa stylistów w Galerii Bronowice

9/2016

W krakowskiej Galerii Bronowice odbyło się nietypowe wydarzenie - finał konkursu Bitwa Stylistów, skierowanego do miłośników mody. Finaliści "Bitwy stylistów" mieli okazję do zaprezentowania autorskich stylizacji modowych, a na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody - karty przedpłacone na kwotę 2000, 1500 i 1000 zł na zakupy w Galerii Bronowice. Ponadto goście wydarzenia mogli wziąć udział w różnych ciekawych atrakcjach, takich jak modowy kącik dla najmłodszych, porady stylistów, spotkania z blogerami.

 

Nowy punkt Piekarni Familijnej we Wrocławiu

9/2016

We wrześniu koordynowaliśmy uroczystwe otwarcie kolejnego punktu firmowego Piekarni Familijnej - tym razem we Wrocławiu. W dniu otwarcia wyszkolone przez nas hostessy częstowały mieszkańców Wrocławia świeżymi wypiekami, rozdawały upominki i udzielały gościom wszelkich informacji na temat zdrowego i pełnowartociowego pieczywa.