AKTUALNOŚCI

Otwarcie punktu firmowego Piekarni Familijnej

7/2016

Przygotowaliśmy uroczyste otwarcia nowego punktu firmowego Piekarni Familijnej w Trzebnicy. W dniu otwarcia hostessy częstowały mieszkańców pysznymi wypiekami, rozdawały upominki i udzielały gościom wszelkich informacji na temat zdrowego pieczywa. W najnowszym punkcie Familijnej do nabycia jest świeże, pełnowartościowe pieczywo, ciastka, kanapki, a także bułki, wypiekane na miejscu  z surowego kęsu. Ponadto w lokalu można zamawiać kawę, lody i desery - do spożycia na miejscu lub na wynos.  

Akcja informacyjna - zamknięcie skrzyżowania we Wrocławiu

6/2016

Agencja Fabryka Idei koordynowała akcję informacyjną, dotyczącą zamknięcia skrzyżowania ulic Dyrekcyjnej i Borowskiej we Wrocławiu. Akcja obejmowała bardzo szeroki zakres działań, m.in. przygotowanie specjalnych mapek, ulotek, plakatów, reklam prasowych i reklam animowanych. Ponadto Fabryka Idei wyszkoliła profesjonalnych informatorów, którzy rozdawali ulotki z objazdami oraz informowali wszystkich mieszkańców o zmianach w organizacji ruchu.

Wyjazd integracyjny dla pracowników Mazdy

6/2016

W czerwcu odbył się jeden z wyjazdów integracyjnych pracowników firmy Mazda. Wśród atrakcji, przygotowanych dla uczestników, były m.in. plenerowe tworzenie muralu oraz wieczorowa zabawa z body paintingiem UV. Fabryka Idei odpowiadała za kompleksową organizację i obsługę eventu.

Spotkanie z projektantką wnętrz - Agnieszką Waszkiewicz

5/2016

W maju 2016r. w restauracji Eliptic we Wrocławiu odbyło się spotkanie z Agnieszką Waszkiewicz - znaną projektantką wnętrz, właścicielką firmy Grupa Projektowa.  Spotkanie było zorganizowane na zlecenie firmy Vantage Development - inwestora Promenad Wrocławskich. Fabryka Idei odpowiadała za kompleksową organizację i promocję wydarzenia.

Nowy Klient - Piekarnia Familijna

4/2016

Fabryka Idei rozpoczęła współpracę z firmą Piekarnia Familijna. W ramach umowy o stałą obsługę Public Relations będziemy zajmować się m.in. planowaniem strategii komunikacji marki, zarządzaniem relacjami z mediami, obsługą kanałów social media oraz doradctwem merytorycznym w zakresie budowania wizerunku Piekarni Familijnej.

Modowo-sportowy event z Dorotą Gardias

4/2016

W kwietniu 2016 r. we wrocławskim Centrum Handlowym Korona odbył się dwudniowy modowo-sportowy event z Dorotą Gardias. Wszyscy odwiedzający Centrum Korona mieli szansę obejrzeć prezentacje wiosennych kolekcji ubrań, wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, a także sięgnąć po porady ekspertów (stylistów, dietetyków, trenerów personalnych). Poza tym, w ramach eventu odbył się finał konkursu "Wiosenna Metamorfoza". Agencja Fabryka Idei była odpowiedzialna m.in. za koncepcję, oryginalny scenariusz oraz kompleksową realizację eventu.

Social Media Management dla centrów handlowych CBRE

3/2016

Agencja Fabryka Idei kompleksowo obsługuje profile na portalu Facebook dla dwóch centrów handlowych, należących do spółki CBRE: Galeria Navigator, Ferio Gaj i Ferio Legnica. Agencja jest odpowiedzialna m.in. za przygotowanie strategii komunikacji centrów na Facebooku, tworzenie contentu, moderację oraz szeroką pojętą interakcję z użytkownikami. 

Strategia PR dla Vantage Development

2/2016

Dla dewelopera Vantage Development przygotowaliśmy rozbudowaną strategię Public Relations na lata 2016-2017. W ramach pracy nad strategią zostały przeprowadzone warsztaty z Klientem, w trakcie których zostały zdefiniowane cele strategiczne i kluczowe zadania, a także zostały opracowane zasady komunikacji z otoczeniem oraz działania operacyjne PR i Social Media.

Plus do Sukcesu

1/2016

Fabryka Idei jest organizatorem ogólnopolskiego programu edukacyjnego "Plus do Sukcesu". Program jest skierowany do gimnazjalistów i ma na celu pomóc uczniom w odkrywaniu własnego potencjału oraz pokazać, jak wykorzystywać swoje pasje, umiejętności i zdolności, aby osiągnąć w życiu sukces. Zakres programu obejmuje zajęcia edukacyjne na terenie całej Polski oraz konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Fundatorem projektu jest firma Plus, sponsorem nagrody TEDxWarsaw, a patronat honorwy objęła Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

Święta na biało

12/2015

Dla jednego z naszych Klientów zorganizowaliśmy przedświateczną White Party w warszawskiej restauracji Belvedere. Białe meble i dekoracje, a także śnieżnobiałe choinki nadały wnętrzom restauracji odświęty wygląd i wywołały wzniosłą i elegancką atmosferę.