AKTUALNOŚCI

Nie znasz, nie otwieraj! VI edycja akcji

12/2015

Skończyła się kolejna, VI edycja spotkań w ramach akcji społecznej „Nie znasz, nie otwieraj”, których inicjatorem jest TAURON Polska Energia. Cała inicjatywa skierowana jest do seniorów, którzy coraz częściej stają się ofiarami oszustw i kradzieży we własnych mieszkaniach. Prowadzący spotkań edukacyjnych Michał Fajbusiewicz spotkał się z seniorami w Goczałkowicach-Zdroju, Ustroniu, Cieplicach i Świeradowie Zdroju.  Fabryka Idei odpowiadała za przygotowanie merytoryczne i kompleksową organizację spotkań.

25 lat Grupy IMPEL

11/2015

W listopadzie 2015 r. nasze hostessy pracowały podczas imprezy z okazji 25-lecia Grupy IMPEL we wrocławskim Narodowym Forum Muzyki. Elegancko ubrane dziewczyny odpowiadały za pomoc przy organizacji eventu, witały gości i rozdawały słodkie upominki.

LOT na targach w Tokio

9/2015

Jesienią 2015 kilku pracowników Fabryki Idei udało się w delegację służbową do Tokio, aby wziąć udział w międzynarodowych targach turystycznych JATA Tourism EXPO - największej imprezie tego rodzaju w Azji. Na miejscu nasi pracownicy odpowiadali za kompleksową organizację i aranżację stoiska promującego firmę lotniczą LOT. Polskie stoisko było oblegane przez tłumy Japończyków, którzy z ogromną ciekawością zapoznawali się z nową ofertą firmy LOT.

Stylowy weekend w Galerii Bronowice

9/2015

We wrześniu 2015 r.  dla krakowskiej Galerii Bronowice zorganizowaliśmy "Stylowy Weekend". W ramach eventu odbył się pokaz mody, w trakcie którego można było zobaczyć nie tylko aktualne kolekcje sezonu jesień/zima 2015, ale i dowiedzieć się, co warto nosić oraz jakie są najnowsze trendy, kolory i fasony. W przerwach pomiędzy pokazami odbywały się konkursy z nagrodami, a dla najmłodszych działał Kącik Stylowego Malucha. Całe wydarzenie poprowadziła Joanna Horodyńska, modelka i stylistka znana m.in. z telewizyjnego programu i modowych kolumn pism lifestylowych.

Obsługa PR dla Womak Omega

9/2015

Z dumą informujemy, że Fabryka Idei ma przyjemność zająć się kompleksową obsługą PR firmy Womak Omega i jej najnowszej inwestycji – dużego centrum handlowego, które powstaje we Wrocławiu. W ramach współpracy zorganizowaliśmy m.in. konkurs na nazwę centrum.

Air Show w Radomiu

8/2015

W sierpniu w Radomiu odbyła się największa impreza lotnicza w Polsce - Air Show 2015. Fabryka Idei odpowiadała za kompleksową organizację i obsługę stoiska firmy lotniczej LOT. Największą atrakcją stoiska były symulatory lotów, dzięki którym wszyscy chętni mogli spełnić swoje marzenie o pozostaniu pilotem podniebnych maszyn. Poza tym, odwiedzający meili szansę poznać ofertę akademii lotniczej, podyskutować o ofercie, a także nabyć szereg gadżetów firmy LOT.

Mmm...Moje Słoiki!

8/2015

Michel Moran, znany restaurator i juror programu MasterChef, wystartował z nowym projektem kulinarnym „Moje Słoiki”.  Wykwintne dania, przygotowane przez słynnego kucharza, będą dostarczane bezpośrednio do warszawskich biur pośrednictwem strony internetowej. Wszystkie propozycje kulinarne będą serwowane w specjalnie do tego przygotowanych słoikach, utrzymujących właściwą temperaturę. Fabryka Idei odpowiada za całościową kreację wizualną projektu, wprowadzenie marki na rynek, a także za obsługę w zakresie public relations, kontaktów z mediami oraz social media.

Stoisko LOT na IRONMAN Triathlon

8/2015

W sierpniu 2015 wyjechaliśmy na jedną z największych imprez triathlonowych w Europie Wschodniej - Herbalife IRONMAN 70.3 Gdynia. W ramach wydarzenia zorganizowaliśmy w strenfie regeneracji interaktywne stoisko dla marki LOT - partnera imprezy. Stoisko cieszyło się ogromną popularnością wśród zawodników, którzy przychodzili tu w celach relaksu, odpoczynku i odzyskania sił.

Wioska Sportu w Centrum Ursynów

8/2015

Na zlecenie warszawskiego Centrum Ursynów zorganizowaliśmy wydarzenie pt. „Wioska Sportu”. Impreza ta była propozycją spędzenia weekendu dla całej rodziny w atmosferze sportu oraz wspaniałej rywalizacji. W programie znalazły się: rzuty do kosza, ogródek ćwiczeń, quiz wiedzy o sporcie oraz liczne zabawy i konkurencje sportowe. ‪

Wypożyczalnia ekorowerów elektrycznych TAURONA

7/2015

Przy Sanatorium Równica w Ustroniu, Fabryka Idei we współpracy z TAURON Polska Energia, postawiła specjalną wypożyczalnie ekorowerów elektrycznych. Akcja miała na celu promocję korzyści dla zdrowia płynących z jazdy na rowerze, a także aktywnego trybu życia. Z wypożyczalni chętnie korzystali kuracjusze, a także mieszkańcy Ustronia.